Meesterplekken · Meesterbeurs

Event medewerker Marketing en Communicatie (Meesterplek)


Functienaam Event medewerker Marketing en Communicatie (Meesterplek)
Naam leerbedrijf Binnenstebuiten groei en ontwikkeling
Website www.binnenstebuiten-go.nl
Plaats leerwerkplek Kralingseweg 122, Rotterdam

Introductie Meesterplek
Wij zijn ontwikkelpartner voor bedrijven die in transitie zijn en investeren in de groei en ontwikkeling van mens en bedrijf. Met hen ontwikkelen wij in co-creatie innovatieve ontwikkeltrajecten op maat die wendbaarheid van mens en bedrijf vergroten.

Omschrijving Meesterplek
Op 09 09 2019 bestaan wij precies 10 jaar. Ons thema dit jaar is een feestelijk jaar. Wij besteden sinds 2018 bewust aandacht aan onze zichtbaarheid via social media campagnes. Wij worden hierbij ondersteund door Tienproducties uit Rotterdam. Wij initiëren in september 2019 een meerdaags festival in en om het Kralingse Bos voor ons team, potentiële en bestaande klanten, netwerkpartners en relaties. Dit festival krijgt de naam Ontwikkelparade. We lanceren daarmee een nieuwe dienst voor het middenbedrijf met productnaam Ontwikkelparade. Bij deze activiteiten kunnen we support en een frisse blik gebruiken. Zowel inhoudelijk (meedenken over de inhoud en invulling van campagne en events) als qua creatie en organisatie. Jij maakt on the job mee wat er allemaal bij komt kijken. Je leert hoe je ideeën toetst op haalbaarheid, hoe je samenwerkt en communiceert met collega's en partijen om je heen om van idee tot realisatie te komen. Je ervaart hoe je hierin met factoren als tijd, budget, vergunningen, beschikbaarheid omgaat. Je ontdekt hoe het is om op deelgebieden verantwoordelijkheid te dragen en wat het effect is van campagnes en events op onze klanten en resultaten.

Omschrijving leerbedrijf
Ruud en Miranda zijn bevlogen oprichters, Tanja en Natalie ervaren office- en eventmanagers. We werken met een kernteam van professionele trainers en een kleurrijke flexibele schil. Onze klanten? Organisaties als KPN, NS en Gemeentes én MKB. Wij investeren dagelijks in de groei van klanten én onszelf. We organiseren intervisie en inspiratie-events met en voor ons team. Natuurlijk doe jij daar straks aan mee!

Omschrijving begeleiding
Je wordt inhoudelijk begeleid door Miranda. Zij bakent de opdrachten af en voorziet jou van de kennis en de informatie die je nodig hebt om de opdrachten uit te voeren. Met haar geef je vorm en inhoud aan je leerplan en stel je doelen die we regelmatig met elkaar toetsen. Zij coacht en beoordeelt jou en draagt bij aan jouw inhoudelijke en professionele ontwikkeling.

Je wordt door Miranda betrokken bij de visie en het jaarplan van Binnenstebuiten en de vertaalslag van die visie naar zichtbaarheid en ontwikkelparade. Je bent aanwezig bij brainstorms en werksessies waar we met Tienproducties werken aan ideeën en realisatie. We bakenen in overleg met jou af waar jij (stap voor stap) qua organisatie en uitvoering verantwoordelijkheid voor wilt dragen.

In praktische zin loop je mee en werk je nauw samen met Tanja en Natalie en stem je regelmatig af met Tienproducties en onze wedbouwer. Van hen leer je van in de praktijk al doende de kneepjes van het vak.


Competenties
Onderstaande competenties kan de deelnemer ontwikkelen tijdens de leerwerkplek
1. Ondersteunen en samenwerken
2. Creëren en leren
3. Organiseren en uitvoeren

Meesterplekeisen
1. leergierig, hands-on mentaliteit, creatief en associatief in denken
2. kennis op gebied van content, events, social media, marketing
3. resultaatgericht, initiatiefrijk, enthousiast
4. mensenmens, teamplayer, goed kunnen samenwerken
5. nieuwsgierig naar de wereld van Binnenstebuiten en haar klanten

Overige
Minimaal werk- en denkniveau Midden (HAVO/VWO, MBO 2-4)
Gewenst rijbewijs B

Contactpersoon
Naam Mevrouw Miranda Valk
Functie Directeur, eigenaar, ontwikkelpartner
E-mailadres miranda@binnenstebuiten-go.nl
Telefoonnummer 06-49415704
Actief in de branche HR / training / opleiding
Vestigingsplaats leerbedrijf Rotterdam

Vacature
Geplaatst op 05-02-2019
Vacaturekenmerk 2019.4
Verloopdatum vacature 2019-04-15

Het gaat hier om een Meesterplek waarin het leren en ontwikkelen van competenties voor de werkzoekende centraal staat en waarin de werkzoekende begeleid wordt vanuit het leerbedrijf.Terug naar het overzicht

« Ga terug